В Івано-Франківську на військовому аеродромі курсантський склад вперше провів навчальні польоти на бойових винищувачах "Міг-29" (фото+відео)

 

 

Сьогодні, 20 червня, прикарпатські ЗМІ відвідали бригаду тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

 

В Івано-Франківську на військовому аеродромі курсанти продемонстрували навчальні польоти на бойових винищувачах "Міг-29", передає Фіртка.

 

За словами командира військової частини, полковника Юрія Погорілого, сьогодні тут проходять навчання курсантів, а також випускників – офіцерів 2015 та 2016 року.

 

«Курсанти проходять навчання на навчально-бойовому літаку. Вилетіли самостійно, продемонструвавши польоти на низькій висоті, а також демонструватимуть складний пілотаж, груповий та перехоплення цілей. Сьогодні на Франківщині вперше виконується такий захід, як перенавчання курсантського складу на бойовий літак. Вперше в історії незалежної України. До цього вони виконували польоти на легкомоторних літаках "Л-39". Тепер самостійно літають на бойових літаках, згідно своєї програми», - розповідає Юрій Погорілий.

 

Мова йде про студентів 5-ого курсу, сьогодні у Франківську навчається троє курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил. Наразі вони вже майже завершити програму льотчика-винищувача.

 

Тренувальні польоти проводяться, як вдень, так і вночі. Літають і в складних метеорологічних умовах. Наразі закінчують програму перехоплення на середніх та малих висотах.

 

Саме сьогодні майбутні авіатори виконували завдання на допуск до польотів на малій висоті.

 

«Для курсантів програма побудована так, щоб навчитись від простого до складного: спочатку виконуються польоти на середній висоті, а потім вона понижується. Триває льотна зміна протягом 7 годин. Навчання розпочалось на початку червня, триватимуть навчальні польоти до жовтня. Загалом планується перенавчання на бойових машинах з нальотом до 70 годин», - розповідає Юрій Погорілий.

 

 

«Політ дає багато адреналіну, - зізнається майбутній авіатор Євгеній, - один навчальний політ на бойовому винищувачі триває близько півгодини».

 

Крім спостереження за захоплюючими польотами, сьогодні медійники мали можливість приміряти на себе авіаційне спорядження, а також упевнитись, що не всі літаки мають штурвали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 7452
20.06.2017 16:22
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги