Завтра на сесії мерія планує створити КП "Екоенергетичні системи Івано-Франківська" з статутним капіталом 10 мільйонів

 

 

Івано-Франківська міська рада хоче створити комунальне підприємство "Екоенергетичні системи Івано-Франківська" ("ЕЕС-ІФ"), яке надаватиме послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

 

Проект рішення сьогодні на засідання виконкому вніс з голосу міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Члени виконкому без обговорення одноголосно його підтримали, завтра має розглянути сесія міської ради, інформує Фіртка з посиланням на Курс.

 

Як йдеться в проекті рішення, КП "ЕЕС-ІФ" надаватиме комунальні послуги з виробництва та транспортування теплової енергії та централізованого постачання гарячої води.

 

Додатковими видами діяльності підприємства буде виконання проектних, будівельних, монтажних та ремонтних робіт; метрологічне забезпечення теплового господарства, метрологічний контроль за застосуванням, ремонтом і зберіганням засобів вимірювань; виконання технічних експертиз; здійснення вантажних перевезень; оптова та роздрібна торгівля продовольчими та промисловими товарами; проведення семінарів та тренінгів тощо.

 

Статутний капітал КП "ЕЕС-ІФ" становитиме 10 млн грн. Підпримство зареєструють за адресою: Незалежності, 161, де зараз розміщене КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія".

 

Нагадаємо, сьогодні в Івано-Франківську послуги з постачання теплової енергії та гарячої води надають ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" та ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія".


Кількість переглядів - 824
19.06.2017 18:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги