У Коломиї скасували тендери на закупівлю медичного обладнання

 

http://kor.ill.in.ua/m/610x385/1727157.jpg

 

Коломийська центральна районна лікарня планувала закупити діагностичне та медичне обладнання вартістю більше 20 мільйонів гривень.

 

Зокрема, ЦРЛ оголосила тендер на закупівлю двох цифрових рентгенодіагностичних комплексів (орієнтовною вартістю 14,9 млн. гривень), а також діагностична стійку для гастроскопії, бронхоскопії та колоноскопії з відео системою, пише Фіртка з посиланням на Галичину.

 

Також планували придбати операційну гінекологічну, урологічну стійку з відео системою, набором інструментів та лазерним літотриптером; лапароскопічну стійку з відео системою, набором інструментів (орієнтовною вартістю 6,23 млн. гривень). Крім того, планували придбати апаратуру для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (орієнтовною вартістю 1,3 млн. гривень).

 

Однак, 19 червня тендерний комітет вирішив скасувати усі три закупівлі.

 

«Процедури закупівлі відкритих торгів були оприлюднені з порушеннями, які не можливо виправити або внести зміни, тому для уникнення непорозумінь необхідно скасувати оприлюднені закупівлі», - йдеться у рішенні тендерного комітету.


Кількість переглядів - 556
19.06.2017 19:54
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги