Спілка добровольців-учасників АТО Прикарпаття підвела річний підсумок (фото)

 

 

Сьогодні відбулись збори спілки добровольців-учасників АТО Прикарпаття.

 

Про це у соцмережі повідомив керівник спілки Василь Андріїв.

 

"Підвели підсумки діяльності за попередній рік, обговорили ряд важливих проектів соціальної сфери, напрямки забезпечення житлом учасників АТО, земельні питання, сферу медицини, працевлаштування тощо.
Піднімали питання забезпечення волонтерською допомогою наших бійців та нашою участю у підкріпленні окремих позицій побратимів на фронті, забезпечення і системна підтримка сімей загиблих та інвалідів 1-2-3 групи, багатодітних та малозабезпечених учасників АТО.

Спільно намітили шляхи та напрямки роботи на 2017-2018 роки. Окреслили чіткі задачі роботи кожного члена правління спілки та обумовили стратегічні плани ветеранського руху на майбутнє..
Направду добре сказано, за нас мають говорити зроблені справи та втілені проекти в реальне життя.. Рухаємось далі..

Також на зборах обрали додатковий склад членів правління, керівників груп та затвердили план структуризації організації та заходи, щодо обміну інформацією.
Адже наша спілка стрімко розширюється і її чисельність вже сягає 376 бійців. Тому для нас важливо своєчасно опрацювати кожне питання бійця організації і правильно побудувати вертикаль керівників відповідальних груп, які сьогодні до формувались", - йдеться у дописі.

 

 


Кількість переглядів - 760
18.06.2017 20:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги