У Надвірній капітально ремонтують вулицю Купчинського (фото)

 

 

У Надвірній на 2017 рік передбачено ряд об’єктів дорожньої інфраструктури, на яких заплановано проведення ремонтних робіт.

 

Крім оновлення прибудинкових територій та будівництва тротуарів, здійснюється також облаштування вулиць комунальної форми власності. Особливу увагу приділяють тим об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках, і на даний час підрядними організаціями здійснюється другий етап капітальних робіт. Крім того, перевага надається тим вулицям, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій та перебуває в непроїзному стані, інформує прес-служба міської ради Надвірни. 

 

Цього року вулицю Купчинського включено в перелік вулиць, де необхідним є проведення капітального ремонту. Раніше дана вулиця знаходилась в непридатному для проїзду стані, що завдавало великих незручностей для мешканців.

 

В 2016 році силами КП «Надвірнаводоканал» було здійснено реконструкцію водопроводу на вул.Купчинського. Внаслідок проведених земляних робіт відсоток руйнацій асфальтного покриття ще збільшився. Тому ще в минулому році дана вулиця була включена в План соціально-економічного розвитку міста для проведення капітального ремонту дорожнього полотна. В 2016 році бруківкою вимостили понад 400 м² дорожнього покриття вул.Купчинського. Цього року підрядна організація приступила до другого етапу капітального ремонту даної вулиці.

 

Варто зазначити, що на даний час розпочато роботи по відновленню дорожнього полотна і на вулиці Шептицького та М.Підгірянки, здійснюються роботи по асфальтуванню вифрезеруваних ділянок по вулицях Франка та Котляревського.

 


Кількість переглядів - 822
18.06.2017 22:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги