Мощі святого Антонія Падуанського привезуть в Івано-Франківськ

 

На прохання Глави УГКЦ Святослава (Шевчука) в Україну привезуть мощі святого Антонія Падуанського. Паломництво очолить ректор базиліки св. Антонія у Падуї отець Енцо Пояна (P. Enzo Poiana) і триватиме воно десять днів – з 18 по 27 листопада.

 

Вшанування реліквії розпочнеться із Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, а завершиться у Києві. 24 та 25 листопада мощі Святого Антонія перебуватимуть у Івано-Франківському катедральному соборі Воскресіння Христового. Мощі Святого Антонія перебуватимуть тут цілий день, пишуть «Паралелі».

 

ДОВІДКА: Св. Антоній є першим святим, який підготував вірних до Великодніх свят через щоденні проповіді (його проповіді слухало 30 тисяч людей) і сповідь. В своїх проповідях Антоній виступав проти лихви, зажерливості, захищав ув'язнених, виступав проти тирана Ezzelino.


Захворівши, св. Антоній останні роки життя провів на дереві (горіх), де підготовляв себе до смерті. 13 червня втратив свідомість, однак прийшовши до себе, наказав перевезти себе до Падуї. Дорогою до міста помер в монастирі Arcella. Вже від дня похорону гріб св. Антонія став місцем чисельних прощ. На гробі Антонія діялись чисельні чуда.


Кількість переглядів - 963
15.11.2011 16:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги