Фантастичний мистецький корабель заплив у порт Франківськ (фото+відео)

 

 

 

Сьогодні, 14 червня в Івано-Франківську стартував фестиваль «PORTO Franko 2017». Сотні іванофранківців прийшли подивитися на феєричне дійство. 

 

Ввечері, іванофранківціям розсекретили вміст загадкового жовтого контейнера, що стоїть посеред стометрівки.

 

Відтак, о 19.00 в Палаці Потоцьких галерея  візуального мистецтва, відкрилася унікальним театрально-танцювальним перформансом.

 

О 22. 30 розпочалось феєричне шоу-відкриття «PORTO Franko» на даху драмтеатру. Мистецький корабель пришвартувався у порт "Франківськ", інформує Фіртка.

 

Відтак, прикарпастький письменник Тарас Прохасько прочитав про те, як виник Порт Франківськ: "На березі колишнього Карпатського моря – перед теперішнім морем Карпат – за вапняковими схилами Вовчинецьких гір, вкритих рослинами, яких немає ніде більше в цих широтах, бо все ж – узбережжя, там мусить бути щось вічнозелене, соковите, мусить бути хоча б інший мох"...

 

Дійство відбувається на даху, балконах та допоміжних конструкціях драмтеатру, який нагадує корабель. Він оснащений рятувальними кругами, канатами, присутні моряки, військові прожектори б'ють в небо.  

 

До шоу-програми фестивалю залучені  акторів театру, виконавців «Нова опера», запрошені артистів, також Т. Прохасько, Ю.Андрухович, Ірма Вітовська.

 

Для іванофранківців та гостей міста звучатимуть частини з опер: «HAMLET», «IYOV», «Непрості» та фрагменти з опери-цирк «BABYLON».

 

 


Кількість переглядів - 3987
14.06.2017 22:57
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги