У Франківську на ЗНО з біології учень "погорів" на шпаргалці

 

 

В Івано-Франківську за оперативною інформацією участь у тестуванні з біології, яке відбулося 8 червня, взяли 1349 осіб (92%), з географії (12 червня)  – 1324 особи, що становить 92 % від загальної кількості зареєстрованих.

 

Спізнень учасників зовнішнього незалежного оцінювання не було. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 249 осіб на біології та 252 особи на географії.

 

За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали три громадські спостерігачі на біології та один на географії. На тестуванні з біології в одного з учасників вилучено шпаргалку.

 

Тестування для даного учня було припинено, він  покинув пункт ЗНО достроково та позбавив себе можливості вступити у ВНЗ цього року.

 

Із завданнями сертифікаційної роботи з біології та з географії можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». У цьому ж розділі  розміщено правильні відповіді на завдання.

 

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з географії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до Івано-Франківського регіонального центру, в якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву.


Кількість переглядів - 713
14.06.2017 11:25
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги