Як обрати ідеальну сукню на випускний: тренди та приклади 2017 року (фото)

 

 

Вже зовсім скоро розпочнеться сезон випускних, де кожна дівчина хоче виглядати ідеально та неперевершено. Однак часто вибір сукні перетворюється у справжнє випробування.

 

У 2017 році випускні в Україні святкуватимуть у період 26 травня – 24 червня. Останній дзвоник цього року школярі відгуляють традиційно в останню п'ятницю травня – 26 числа.

 

До цього "свята жіночності" дівчата починають готуватись ще за кілька місяців до випускного, однак часто купують не зовсім те, чого очікували.

 

Сайт "24" зібрав основні тенденції вечірніх суконь та знає, як зробити ваш образ на випускний ідеальним.

 

Перше, що варто пам’ятати при виборі випускної сукні – усі люди різні. Те, що ідеально виглядає на голлівудських красунях, іншу дівчину може просто псувати.

 

Не варто купувати сукню із розрахунком, що ви зможете носити її у звичайному житті. Випускний – це не звичайна подія, тож якщо ви хочете виглядати ефектно та привертати увагу, краще думати лише про один день.

 

Стилісти спершу радять визначитися, які фасони підходять саме вам і тоді вже приглядатися до трендів. Навіть якщо це займе у вас цілий день безрезультатних примірок – воно того варте. Речі, які не сподобаються вам на вітрині, можуть ідеально сидіти на вашій фігурі та підкреслювати її.

 

Щодо вибору самої сукні, то у 2017 році модно:

Сукні із балетними пачками

Це тренд, який вже кілька сезонів на піку популярності. Усі пам’ятають відоми й образ Керрі Бредшоу із серіалу "Секс і місто".

Сукня із балетною пачкою на випускний
Сукня із балетною пачкою на випускний


Красива нюдова сукня із об'ємним низом


Сукня на випускний із пачкою довжини міді

Такі сукні дуже ніжні та жіночні. Багато дизайнерів на цьогорічних показах мод обирали якраз такі фасони для вечірніх суконь. А це означає, що можна спокійно обирати схожі фасони.

Прозорі та напіврозорі тканини

Тут не йдеться про повністю прозорі сукні, адже оголювати тіло, особливо білизну – вульгарно і неприйнятно. Особливо для молодих дівчат.

Випускна сукня із прозорої тканини
Випускна сукня із прозорої тканини

Стильна сукня на випускний
Стильна сукня на випускний

У тренді зараз, до прикладу, сукні із оголеними рукавами чи вставками із прозорих тканин. Такі деталі оголюють лише частинки тіла, роблять образ дуже жіночним та загадковим – те, що треба на випускний.

Оборки, волани та рюші

Дуже популярний тренд останніх сезонів. З цим елементом можна експериментувати як завгодно: прикрашати низ плаття, талію і плечі.


Випускна сукня кольору бургунді із рюшами


Ніжна сукня пастельного кольору із рюшами

Сукня на випускний з рюшами
Оригінальна сукня на випускний

Однак варто пам’ятати, що такі об'ємні елементи привертають до себе багато уваги. Тож якщо ви не хочете, аби усі звертали увагу на стегна – рюші мають бути зверху і навпаки.

Побільше яскравих кольорів

Ера пастельних кольорів потрохи відходить – зараз в тренді яскраві, соковиті кольори. Не бійтеся експериментувати із відтінками. Знайдіть той колір, який вам добре підходить, і тоді вже поле для фантазії безмежне.

Ідеальна червона сукня

Ідеальна червона сукня
Яскрава сукня на випускний

Неймовірна міні-сукня
Неймовірна міні-сукня із мереживом


Яскрава синя сукня на випускний 2017

За експерименти

Хто сказав, що на випускний можна лише у сукні? Надзвичайно жіночною дівчина може бути і в костюмі. Особливо яскравого кольору.

Якщо у вас діє дрес-код і одягнути штани ви не можете – не обов’язково також зупинятись на довгих сукнях до самої підлоги. Спробуйте довжину міді або навіть міні, особливо, якщо у вас стрункі ноги.

Міді-сукня на випускний
Міді-сукня на випускний

Жіночий костюм на випускний
Костюм може замінити сукню

Оригінальна сукня на випускний
Експерименти – це завжди круто

Не обмежуйте себе – це ваш вечір і ви маєте в першу чергу подобатися собі.

 

24 Канал


25.05.2017 2024 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1612
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1702
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1688
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4998 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1997 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1387

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

260

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

580

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

750

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

869
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3505
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10076
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

716
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25959
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7578
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

769
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1272
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

224
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1101
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

714
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

947