Як обрати ідеальну сукню на випускний: тренди та приклади 2017 року (фото)

 

 

Вже зовсім скоро розпочнеться сезон випускних, де кожна дівчина хоче виглядати ідеально та неперевершено. Однак часто вибір сукні перетворюється у справжнє випробування.

 

У 2017 році випускні в Україні святкуватимуть у період 26 травня – 24 червня. Останній дзвоник цього року школярі відгуляють традиційно в останню п'ятницю травня – 26 числа.

 

До цього "свята жіночності" дівчата починають готуватись ще за кілька місяців до випускного, однак часто купують не зовсім те, чого очікували.

 

Сайт "24" зібрав основні тенденції вечірніх суконь та знає, як зробити ваш образ на випускний ідеальним.

 

Перше, що варто пам’ятати при виборі випускної сукні – усі люди різні. Те, що ідеально виглядає на голлівудських красунях, іншу дівчину може просто псувати.

 

Не варто купувати сукню із розрахунком, що ви зможете носити її у звичайному житті. Випускний – це не звичайна подія, тож якщо ви хочете виглядати ефектно та привертати увагу, краще думати лише про один день.

 

Стилісти спершу радять визначитися, які фасони підходять саме вам і тоді вже приглядатися до трендів. Навіть якщо це займе у вас цілий день безрезультатних примірок – воно того варте. Речі, які не сподобаються вам на вітрині, можуть ідеально сидіти на вашій фігурі та підкреслювати її.

 

Щодо вибору самої сукні, то у 2017 році модно:

Сукні із балетними пачками

Це тренд, який вже кілька сезонів на піку популярності. Усі пам’ятають відоми й образ Керрі Бредшоу із серіалу "Секс і місто".

Сукня із балетною пачкою на випускний
Сукня із балетною пачкою на випускний


Красива нюдова сукня із об'ємним низом


Сукня на випускний із пачкою довжини міді

Такі сукні дуже ніжні та жіночні. Багато дизайнерів на цьогорічних показах мод обирали якраз такі фасони для вечірніх суконь. А це означає, що можна спокійно обирати схожі фасони.

Прозорі та напіврозорі тканини

Тут не йдеться про повністю прозорі сукні, адже оголювати тіло, особливо білизну – вульгарно і неприйнятно. Особливо для молодих дівчат.

Випускна сукня із прозорої тканини
Випускна сукня із прозорої тканини

Стильна сукня на випускний
Стильна сукня на випускний

У тренді зараз, до прикладу, сукні із оголеними рукавами чи вставками із прозорих тканин. Такі деталі оголюють лише частинки тіла, роблять образ дуже жіночним та загадковим – те, що треба на випускний.

Оборки, волани та рюші

Дуже популярний тренд останніх сезонів. З цим елементом можна експериментувати як завгодно: прикрашати низ плаття, талію і плечі.


Випускна сукня кольору бургунді із рюшами


Ніжна сукня пастельного кольору із рюшами

Сукня на випускний з рюшами
Оригінальна сукня на випускний

Однак варто пам’ятати, що такі об'ємні елементи привертають до себе багато уваги. Тож якщо ви не хочете, аби усі звертали увагу на стегна – рюші мають бути зверху і навпаки.

Побільше яскравих кольорів

Ера пастельних кольорів потрохи відходить – зараз в тренді яскраві, соковиті кольори. Не бійтеся експериментувати із відтінками. Знайдіть той колір, який вам добре підходить, і тоді вже поле для фантазії безмежне.

Ідеальна червона сукня

Ідеальна червона сукня
Яскрава сукня на випускний

Неймовірна міні-сукня
Неймовірна міні-сукня із мереживом


Яскрава синя сукня на випускний 2017

За експерименти

Хто сказав, що на випускний можна лише у сукні? Надзвичайно жіночною дівчина може бути і в костюмі. Особливо яскравого кольору.

Якщо у вас діє дрес-код і одягнути штани ви не можете – не обов’язково також зупинятись на довгих сукнях до самої підлоги. Спробуйте довжину міді або навіть міні, особливо, якщо у вас стрункі ноги.

Міді-сукня на випускний
Міді-сукня на випускний

Жіночий костюм на випускний
Костюм може замінити сукню

Оригінальна сукня на випускний
Експерименти – це завжди круто

Не обмежуйте себе – це ваш вечір і ви маєте в першу чергу подобатися собі.

 

24 Канал


25.05.2017 2009 0
Коментарі (0)

24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6436 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10879 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

12150 25
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5797
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3724
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2956

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

479

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

754

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

742

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

1053
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

381
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

452
08.03.2024

Фізіологічно їжа потрібна людині для підтримки життєдіяльності, проте у декого ці межі стерті, тому ці люди їдять не лише, коли голоді, а й коли знервовані, засмучені або перезбуджені.  

535
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4080
10.03.2024

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

11615
05.03.2024

Два досвідчених і дуже майстерних шахових гравців сіли за дошку з чорно-білими клітинами і розставили на ній свої війська.

6644
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

1146
12.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18041
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

399
07.03.2024

На думку комісії, президент має виконувати свої повноваження до вступу на посаду наступника. А вибори президента мають бути призначені упродовж 30 днів після завершення воєнного стану.   

688
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

809
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

758