У САД відхилили тендерну пропозицію пов'язаної із сепаратистами фірми, яка мала ремонтувати дороги на Франківщині

 

 

Тендерний комітет Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області відхилив пропозицію компанії "Алькор" – переможця торгів на поточний дрібний ремонт доріг в кількох районах Прикарпаття.

 

Таке рішення тендерний комітет прийняв вчора, 18 травня. Протокол відхилення опублікували на Prozorro. Нагадаємо, переможцем торгів на поточний ремонт автомобільних доріг і штучних споруд загального користування державного та місцевого значення в межах Богородчанського, Городенківського, Галицького, Надвірнянського, Рогатинського, Тлумацького, Тисменицького районів та Яремчанської міської ради було визнано компанію – ТОВ "Дорожнє підприємство Алькор". Компанія пропонувала найнижчу ціну на роботи – 81,99 мільйонів гривень, пише Курс.

 

Засновників компанії пов'язують з екс-лідером регоналів Олександром Єфремовим і луганськими сепаратистами.

 

Коли інформацію про переможця торгів оприлюднили ЗМІ, керівник САД в області Василь Буджак запевнив, що "у сепаратистів немає найменших шансів бути акцептованими". Він наголосив, що тендерна процедура остаточно не завершена, а ЗМІ звинуватив в упередженості. "Триває перевірка документації поданої учасниками торгів. Переможець буде визначений після перевірки всієї документації", – нагадали в офіційній заяві САД, яка відреагувала на повідомлення в медіа.

 

Після завершення перевірки 18 травня на ProZorro опублікували протокол відхилення тендерної пропозиції переможця ТОВ "Дорожнє підприємство Алькор". Офіційною причиною відмови члени тендерного комітету назвали те, що "переможець не надав договірну ціну з розрахунками відповідно до тендерної документації".

 

Ознайомитись з протоколом можна за посиланням.

 

Відтак переможцем тендеру визнали Дочірнє підприємство "Івано-Франківський облавтодор"Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", яке відремонтує дороги в межах Богородчанського, Городенківського, Галицького, Надвірнянського, Рогатинського, Тлумацького, Тисменицького районів та Яремчанської міської ради за 82 млн грн.


Кількість переглядів - 574
19.05.2017 21:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ