Делегація з Донеччини у Надвірній вивчала ноу-хау у плануванні та реалізації проектів розвитку громад (фото)

 

 

18 травня до Надвірної завітали представники громадських організацій та державних органів влади Донецької області.

 

Гості приїхали з метою ознайомлення з новими підходами та технологіями залучення ресурсів та ноу-хау у плануванні та реалізації проектів розвитку громад й забезпечення сталості їх результатів; з прикладами успішної співпраці ОМС, бізнесу та місцевої влади у впровадженні таких проектів, інформує НП.

 

26 квітня з такою ж метою місто відвідала делегація з Луганщини. Такі відвідини відбулись в рамках навчального візиту «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та ОМС в реалізації проектів розвитку громад Івано-Франківської області», який проходив у два етапи. Ці візити відбулись за підтримки ПРООН, а концепцію їх проведення запропонувала Івано-Франківська організація Агентство з розвитку приватної ініціативи (ГО АРПІ).

 

До програми поїздки включили зустрічі з міськими радами Івано-Франківська, Надвірної, Долини, Калуша та Яремче, а також з успішними компаніями Прикарпаття, організаціями з метою презентації досвіду та ідей впровадження інновацій.

 

В Надвірнянській міській раді учасників делегації зустрів міський голова Зіновій Андрійович, який коротко презентував наше місто, розповів про головні напрямки співпраці міської ради в рамках різноманітних проектів та програм, зупинився на головних аспектах роботи міської ради, які стосуються житлово-комунального господарства, також торкнувся питання об’єднання територіальних громад. Під час виступу міського голови налагодився конструктивний діалог з представниками Донеччини.

 

Володимир Гринішак, директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру презентував досвід співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та розповів про участь та впровадження ГО спільно з Надвірнянською міською радою  ряду проектів. Координатор муніципальних проектів Олег Антонюк ознайомив присутніх з результатами співробітництва з проектом ЄС/ПРООН, завдяки якому починає створюватись система місцевого самоврядування, за якої вирішення місцевих справ покладається не на представників центрального уряду, а на осіб, обраних населенням відповідних громад чи регіонів – започатковуються принципи демократичної децентралізації. Крім того, отримана технічна, консультативна та методична підтримка від Проекту є підґрунтям розвитку людського потенціалу для покращення якості життя.

 

Обласний координатор Леся Попелюх презентувала результати реалізації МПП в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», починаючи з 2008 року.

 

Представники Донеччини під час візиту мали змогу також  оглянули культурно-історичні об’єкти та об’єкти міської інфраструктури, наочно побачити результати впровадження на території міста різноманітних проектів.

 

 

 

 


Кількість переглядів - 643
19.05.2017 22:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ