В Івано-Франківську студентів-медиків через Skype консультували, як складати іспит (фото)

 

 

У четвер, 18 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась он-лайн консультація головного представника Cambridge English Language Assessment в Україні Дарини Сіжук з приводу особливостей складання іспиту FCE, який проходитиме на базі ІФНМУ 8 і 10 червня.

 

Захід провела кафедра мовознавства ІФНМУ. Присутніми були близько 40 викладачів університету, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

 

Під час консультації слухачі навчально-тренінгового центру «Іноземні мови для професійного спілкування» та інші бажаючі складати іспит FCE отримали відповіді на запитання щодо графіку і порядку проведення тесту.

 

Присутніх цікавили організаційні вимоги, терміни виконання різних видів мовленнєвої діяльності, інструктаж представника екзаменаційного центру перед початком роботи, регламентовані перерви в процесі складання іспиту, можливості проведення усної частини в парах з урахуванням побажань кандидатів, отримання кожним тестованим через 2 тижні після іспиту Statement of results, необхідний відсоток правильних відповідей (61%) для отримання сертифікату про рівень B2, особливості таких складових іспиту, як Writing і Speaking.

 

Консультант надала рекомендації з приводу техніки виконання всіх видів роботи та побажала всім кандидатам успіху в складанні іспиту.

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 564
19.05.2017 21:51
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ