Заступник міністра енергетики в Івано-Франківську обзавівся новою автівкою за 858 тисяч гривень

 

Ігор Прокопів

 

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Прокопів придбав собі нову автівку за 858 685 гривень.

 

Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, що виконують функції держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

 

Як свідчать дані реєстру, Ігор Прокопів придбав нову Toyota Camry в автомобільного дилера ТОВ «Класик-Авто», який зареєстрований в Івано-Франківську.

 

У квітні 2014 року Ігор Прокопів був призначений заступником голови правління НАК «Нафтогаз України». Згодом, у серпні того ж року, очолив державне підприємство «Укртрансгаз». 19 квітня 2017 року Кабінет міністрів України призначив Прокопіва на посаду заступника міністра енергетики і вугільної промисловості.

 

Як стало відомо з електронної декларації, яку Прокопів подав перед призначенням на посаду заступника міністра, його родина володіє двома будинками, двома гаражами, квартирою в Києві, низкою коштовних швейцарських годинників, боргових цінних паперів в «Альфа-банк» на суму понад 6 мільйонів гривень, бенефіціарні права на три підприємства ТОВ «Крокурс-Станіслав», ПП «Калан» і ТОВ «Урслевел».

 

Минулого року Ігор Прокопів, перебуваючи на посаді директора державного підприємства «Укртрансгаз», отримав зарплатню у розмірі 13 216 072 гривень, а також гонорарів від «Укрспецтрансгаз» на суму 207 954 гривень.

 

17 березня 2017 року Прокопів був звільнений з поста президента компанії: його відставку ініціював правління НАК "Нафтогаз України" (володіє 100% АКЦІЙ УТГ) і схвалила наглядова рада "Нафтогазу", додає delo.ua.

 

Прокопів обіймав посаду президента "Укртрансгазу" з серпня 2014 року. З кінця лютого 2017 року він був відсторонений від обов'язків. Незалежний аудитор група, компанія Deloitte & Touche, РЯД виявили порушення області під час офіційного "Перевірки рахунків Укртрансгазу".

 

 

Довідково:

Ігор Прокопів - вихідець із Калуського району. Працював на керівних посадах у різних приватних і комунальних підприємствах Івано-Франківська. Був депутатом Івано-Франківської міської ради, у 2010 році балотувався на міського голову. З 11 липня 2014 по 15 березня 2017 очолював "Укртрансгаз". 

Ігор Насалик - колишній міський голова Калуша, народний депутат України 4-го скликання. Боровся за посаду міського голови Івано-Франківська у 2015 році. З 14 квітня 2016 року очолює міністерство енергетики та вугільної промисловості України.


Кількість переглядів - 2932
19.05.2017 16:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ