Понад 80 млн. грн. державного фонду регіонального розвитку цьогоріч спрямують на будівництво доріг Прикарпаття

 

http://stopcor.org/wp-content/uploads/2017/02/3611-.jpg

 

Минулого року на впровадження таких об’єктів для Івано-Франківщини було спрямовано близько 120 млн. грн. У 2017 році на реалізацію інвестиційних програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається 150 млн. грн.

 

Із них 83 млн грн буде спрямовано на пріоритетний напрямок роботи обласної влади – будівництво та реконструкцію автомобільних доріг.

 

 «Наразі наші автошляхи вже вичерпують свій ресурс і потребують капітального будівництва та заміни покриття, - зазначила на нараді щодо проектів ДФРР в нашій області перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. - Сьогодні відновлення дорожньої інфраструктури є основною складовою розвитку області, адже від якісних доріг залежить розвиток туристичної індустрії, торгівельних відносин із областями та іншими державами, ріст промисловості».

 

Варто додати, що за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на Прикарпатті планується реалізувати 51 проект, серед яких будівництво загальноосвітніх, дошкільних та спортивних закладів у Верховинському, Галицькому, Городенківському, Тисменицькому, Тлумацькому районах.

 

Слід наголосити, що під час їх будівництва та реконструкції використовуватимуться енергоощадні та енергозберігаючі технології. 


Кількість переглядів - 463
19.05.2017 18:03
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ