820 тисяч гривень виділено на оздоровчу програму для дітей у Калуші

 

 

Відбулася робоча нарада з питань організації відпочинку і оздоровлення дітей та молоді міста Калуша. На народі обговорювали організацію та проведення таборів та закупівлю путівок в стаціонарні заклади оздоровлення.

 

Про літнє оздоровлення юних калушан йшлося на нараді під головуванням заступника міського голови Любові Максимович, інформують "Вікна".

 

Нарада відбулась за участю начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради, представників управління Держпродспоживслужби в м. Калуші, засобів масової інформації міста, правоохоронних органів, закладів охорони здоров’я та представників профспілкових організацій міста.

 

Йшлося про плани організації та проведення таборів з денним перебуванням (пришкільних таборів), наметових таборів та закупівлі путівок в стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку області для дітей та молоді міста Калуша у 2017 році. Особливу увагу голова наради Любов Максимович приділила листу Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана про підготовку до оздоровчої кампанії у 2017 році.

 

В міському бюджеті на 2017 рік передбачено на оздоровчу кампанію 820 504 грн. та планується забезпечити відпочинком та оздоровленням 1751 особу, що порівняно з 2016 роком більше на 195 дітей.


Кількість переглядів - 377
19.05.2017 11:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ