Від початку року на Прикарпатті зареєстровано 269 випадків кору

 

 

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо кору в країні заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Оксана Сивак, 18 травня, провела селекторну нараду з усіма обласними центрами.

 

«Від початку року, станом на 17 травня на Прикарпатті зареєстровано 269 випадків кору, з яких 136 підтверджено», – повідомила на селекторній нараді обласний педіатр Лідія Сенюта.

 

За словами фахівця, протягом чотирьох останніх місяців було три групові осередки захворюваності на кір. В обласній інфекційній лікарні за цей період проліковано 86 хворих, серед них – 76 дітей та 10 дорослих.

 

На даний момент важких пацієнтів щодо захворюваності на цю недугу немає. Наразі на карантині перебуває одна школа в районі. За даними обласного епідеміолога, у нас є достатня кількість вакцини.

 

Якщо імунологи спостерігали в зимовий період більшість відмов від вакцини, які були обумовлені простудними захворюваннями, то починаючи з квітня кількість таких відмов зменшилась на половину.

 

Процес вакцинації триває і охопив 27% дитячого населення до одного року та 22% після однорічного віку. Ревакцинацію отримали 20% дітей до шестирічного віку та 16% старше 6 років.


Кількість переглядів - 452
19.05.2017 10:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ