Прикарпатці здобули призові місця на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

З 7 по 15 травня в м. Малагу (Іспанія) проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, у якому брали участь спортсмени з 23 країн Європи.

Прикарпаття, зокрема м. Коломию, на змаганнях представляли три спортсмени: серед юнаків – Віктор Голіней, Ігор Оробець, серед жінок – заслужений майстер спорту України Інна Оробець.

У ваговій категорії до 120 кг. Віктор Голіней здобув чотири золоті медалі (присідання – 1місце, жим лежачи – 1місце, тяга – 1 місце, сума триборства – 1місце). Підготували спортсмена тренери Василь Грицко та Анна Литвин.

У ваговій категорії 120+ Ігор Оробець також здобув чотири золоті нагороди (присідання – 1місце, жим лежачи – 1місце, тяга – 1 місце, сума триборства – 1місце). Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України – Василя Оробця, та заслуженого майстра спорту, тренера вищої категорії Інни Оробець.

Серед жінок у ваговій категорії понад 84 кг срібну нагороду в сумі триборства виборола заслужений майстер спорту Інна Оробець. Також в окремих вправах Інна має нагороди різного ґатунку, а саме: 1 місце в тязі, 2 місце в присіданні, 3 місце в жимі лежачи. Тренується спортсменка під керівництвом заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Василя Оробця.

Всі спортсмени тренуються на базі Коломийського ФСК «Локомотив» ім. Петра Федоровича.