Перша ліга ДЮФЛУ (U-19): "Тепловик-ДЮСШ-3" розписав мирову з "Поділлям"

У заключному гостьовому матчі цьогорічної Першої ліги ДЮФЛУ серед команд U-19 юніори франківського "Тепловика-ДЮСШ-3" зіграли в нічию.

На стадіоні ДЮСШ-1 в Хмельницькому "тепловики" помірялись силами з однолітками з місцевого "Поділля". Вже в дебюті поєдинку господарі поля відкрили рахунок - Морговський нескладним ударом в ближній кут змусив капітулювати Петрика.

На 28-ій хвилині арбітр поєдинку вказав на одинадцятиметрову позначку за гру рукою подолян у власному карному майданчику. Вирок холоднокровно реалізував Ярослав Вацеба - 1:1.

За десять хвилин підопічні Віктора Поптанича вийшли вперед - Андрій Слободян без проблем реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. У другому таймі "Поділля" таки зуміло відновити паритет зусиллями Чуловського. Як підсумок - нічия 2:2, що залишає для "тепловиків" шанси на вихід до плей-офф Першої ліги.

У турнірній таблиці "Тепловик-ДЮСШ-3" продовжує перебувати на четвертій позиції - 23 бали. Від третьої сходинки, що дозволяє пробитись до плей-офф Першої ліги, юних "тепловиків" відділяє всього два очки.