Франківська "Говерла" - у фіналі Вищої ліги

Франківська "Говерла" провела другий поєдинок 1/2 фіналу - на виїзді проти КДПУ.

У Кривому Розі місцевий КДПУ відчайдушно намагався перервати негативну тенденцію проти "Говерли". Після трьох поразок у чотирьох матчах регулярного чемпіонату криворіжці програли прикарпатцям і в першому поєдинку півфіналу (59:74).

Цього разу криворіжці з початку гри намагалися вести свою гру. За першу чверть господарі здобули 5 очок переваги. Однак гості до перерви відіграли їх, попри спротив господарів.

У третій чверті прикарпатці надійно заволоділи ініціативою, а в заключній 10-хвилинці остаточно зломили спротив господарів. Не врятував КДПУ і найрезультативніший на майданчику Дмитро Василенко (21 очко, 4 підбирання, 2 передачі. Тож "Говерла" зіграє в фіналі.

У паралельній грі "Львівська Політехніка" зазнала поразки на домашньому паркеті від южненського "Хіміка-2", тому другий фіналіст Вищої ліги визначиться після третього матчу цих команд 18 травня.

КДПУ (Кривий Ріг) - "Говерла" (Івано-Франківськ) 77:96 (28 - 23;14 - 19;19 - 24;16 - 30)

Рахунок серії - 0:2