Івано-Франківська облрада дозволила розробляти нафтогазові площі фірмі львівського бізнесмена Козицького

 

 

ТОВ “Західнадрасервіс” хоче отримати спецдозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу й конденсату.

 

Зокрема, фірма «Західнадрасервіс» хоче добувати газ на Гаврилівській площі, пише Фіртка.

 

Таке питання розглянули сьогодні депутати обласної ради на виїзному сесійному засіданні у Калуші.

 

При обговоренні депутат Ольга Галабала зазначила, що до фракції звернувся голова Старобогородчанської ОТГ, який зазначив, що громада просить підтримати надання дозволу цій компанії, адже вона на території уже працює.

 

«Ця компанія платить гроші в бюджет ОТГ і надає кошти на розвиток громади, є підтримка громади», - зазначила депутат.

 

Крім того депутат Василь Попович поцікавився чи є угода щодо співпраці компанії, зокрема про прийняття участі у соціально-економічному розвитку громад, на територіях яких хоче працювати.

 

Як запевнив заступник начальника управління екології та природних ресурсів Андрій Пліхтяк, такі наміри є.

 

Крім того депутат Ольга Галабала запропонувала аби компанія щорічно укладала договори з громадами. Депутати підтримали проект рішення з пропозиціями.

 

Крім того, ця ж фірма хоче користуватися надрами на Мостище-Крехівській площі, що знаходиться в Жидачівському районі Львівської області та в Долинському і Калуському районах Івано-Франківської області.

 

Площа охоплює села Мостище, Кропивник та Сівка Калуська. Голова профільної комісії Андрій Левкович зазначив, щодо особливих умов обласна рада може рекомендувати, а не зобов’язувати фірму співпрацювати.

 

При голосуванні вцілому, з урахуванням пропозиції, 64 депутати проголосували за надання дозволу.

 

Кінцевим бенефіціарним власником “Західнадрасервісу” є львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який окрім видобутку нафти і газу займається будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині. Інші його фірми мають ще сім спецдозволів на користування нафтогазоносними надрами на Львівщині, термін дії усіх закінчується аж у 2035 році.


12.05.2017 1425 2
Коментарі (2)

Панас Мирний 2017.05.12, 19:14
То що друзі, ми як і жителі Арабських еміратів живемо на «чорному золоті», у них багатющі шейхи і у нас свої олігархи. Правда на цьому наша схожість закінчується. Бо арабські багатії вкладають кошти у свою державу і фактично утримують більш ніж достойний рівень життя своїх співгромадян. А наші товстосуми використовують усю силу влади для набивання кишень і ховають мільйони доларів за кордоном у Швейцарії, Панамі та інших так званих офшорах. При цьому саме вони у змові утримують занижений курс гривні (одна з найкрасивіших і захищених грошових знаків у світ) щоб ми робили на них за 130 доларів на місяць і тішились «підвищеннями» та «пакращенями» на 50-100, при т ому що споживчий кошик дорожчає чи не щодня. Які виплати та привілеї отримує від держави звичайний український громадянин знаємо усі. А от тепер про Арабів. Якщо місцевий араб одружується з місцевою арабкою, то такому подружжю держава дарує комфортабельну віл¬лу, 70 тисяч дирхамів (близько 20 тисяч доларів) на організацію весілля, а дитині, що народиться у такої пари, кладе на рахунок в банку 50 тисяч дирхамів (майже 15 тисяч доларів). Щоправда, користатися цими грошима можна після 18 років. Крім того, місцевий араб отримує безоплатну медицину не лише в ОАЕ, а й у будь-якій державі світу. Якщо його не можуть в силу якихось обставин вилікувати в ОАЕ, а потрібну операцію роблять в іншій країні, то держава бере на себе усі витрати на лікування, включаючи переліт, харчування і перебування поруч із хворим до трьох членів сім’ї. Вважають, що родина має бути біля ліжка хворого. В ОАЕ не побачиш оголошень на кшталт: «Фатіма, 5 років, потребує негайної операції у Швейцарії. Потрібна така-то сума грошей. Допоможіть, хто може».Також місцевий араб здобуває безкоштовну освіту. І також у будь-якому виші світу. Хоча далеко йому їхати не треба. Велика кількість навчальних закладів зі світовими іменами, включаючи Кембридж та Оксфорд, мають в Еміратах свої філіали.
Панас Мирний 2017.05.12, 19:16
Також, місцевий араб також отримує так званий нафтовий відсоток та є співзасновником бізнесу з іноземним капіталом. Нагадаю, в країні діє закон, згідно з яким інвестор, який хоче робити бізнес в ОАЕ, зобов’язаний віддати 51 відсоток своєї фірми місцевому арабу. Так от мені цікаво що з тої оборудки пана Львівського бізнесмена Козіцина мають прості мешканці Богородчанського району (окрім окремих депутатів і чиновників лобістів, які уже отримали свій гонорар)?
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

384
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

1704
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33253
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2134
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2891
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

4863 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

258

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1023

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

651

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

878
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

120
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

457
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

538 1
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

842
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

944
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

721
27.12.2024

Найбільша релігійна парафія села вирішила святкувати Різдво по-старому — 7 січня. Основні аргументи: за таким календарем жили їхні батьки та діди.    

7371
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30095 1
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3606
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

365
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

413
30.12.2024

Частка респондентів, які не погоджуються, що наступальна операція ЗСУ в Курській області посилила шанси України на переговорах, зростає з віком.  

616