Медики назвали приємну альтернативу спортивним вправам

 

 

Регулярні інтимні стосунки, як ми знаємо, позитивно позначаються на нашому здоров'ї і емоційному самопочутті. Багато вчених називають секс кращою альтернативою фізичним вправам.

 

Якщо ви не хочете витрачати час і кошти на дорогі спортзали, щоб підтримувати свої форми, експерти рекомендують більше займатися сексом.

 

Виходячи з опитувань, експертам вдалося з'ясувати, що близько двох третин жінок, які ходять в спортзали, насправді воліли б заняття сексом або навіть прибирання по будинку, якщо б їм пообіцяли, що таким чином вони спалять більше калорій.

 

 

Виявляється, під час статевого зв'язку ми спалюємо близько 150-250 калорій, а дуже активне заняття -350 калорій за один акт. З позитивних властивостей заняття любов'ю так само вважається позбавлення від стресу, депресії. Інтимний зв'язок покращує кровообіг, що призводить до стабільної роботи головного мозку і органів.

 

Часті еякуляції у чоловіків 20-30 років зменшують ризик розвитку раку простати у старості. Під час сексу ми зміцнюємо м'язи тіла, витрачаємо енергію, яка в підсумку спалює зайві калорії в організмі.

 

Люди, які рідко займаються статевим зв'язком і рідко відчувають оргазм, в два рази більше схильні до летального результату від серцевого нападу. А ті, хто більш активний - знижує цей ризик на 50 відсотків. Такий ефект вчені порівнюють з заняттям спортом з дотриманням правильного раціону харчування. Так само вдалося з'ясувати, що найбільш позитивний ефект помічений у подружніх пар.

 

Медики рекомендують розбавляти своє подружнє життя частими статевими зв'язками і ви зможете мати гарне тіло і здоровий організм.

 

Знай.ua


Кількість переглядів - 3324
09.05.2017 15:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги