Євродепутати висунули Порошенку та Гройсману вимогу щодо е-декларацій

 

 

Депутати Європарламенту, які є учасниками неформальної групи "Друзі європейської України", закликали українську владу скасувати електронне декларування для громадських активістів, що займаються протидією корупції.

 

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

 

Відповідного листа підписали 20 депутатів і скерували його на ім'я Президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та спікера парламенту Андрія Парубія.

 

Серед підписантів листа – Петрас Ауштревічус, Ребекка Хармс, Анна Фотига, Павел Свобода та інші депутати.

 

Ми переконані, що ці нововведення, які зараз покладені на представників неурядових організацій, що займаються протидією корупції, з вимогою публікувати декларації про їхні доходи – це непотрібний, безпрецедентний і дискримінаційний крок, – наголошують євродепутати у листі.

 

Європарламентарі вважають, що прийняття законодавчих змін є "проявом тиску на тих громадських активістів, які невтомно виконують надзвичайно цінну роботу щодо викриття і повідомлення про випадки корупції в Україні".

 

Відтак, підписанти листа закликають терміново переглянути схвалені законодавчі зміни щодо е-декларування і засвідчити, що зусилля влади України в боротьбі з корупцією є "щирими та серйозними".


Кількість переглядів - 3426
05.05.2017 10:32
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги