Школа акторської майстерності у Франківську зібрала 15 молодих акторів з України та Молдови

 

 

В Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо відкриття Весняної школи акторської майстерності.За словами Директора театру Ростислава Держипільського, це четверта школа від Національної спілки театральних діячів України. Її учасники студенти старших театральних ВНЗ України та молоді актори, пише Фіртка."За три дні ми якомога ширше будемо знайомити студентів, учасників школи, із театром зсередини",- зауважив Держипільський.

Як відмітив Ростислав Держипільський, відбір був дуже серйозним із 51 заявки обрано 15 учасників школи. Окрім учасників з Івано-Франківська, є актори з Києва, Луганська, Коломиї, Молдови, Дніпра, Білої Церкви, Львова.Народний артист України, голова Національної спілки театральних діячів України Богдан Струтинський зауважив, що сьогоднішній проект є вже четвертим.

 

«Це має бути комунікативна площадка між театрами різних міст. Ви маєте навчитися мріяти фантастично і щось змінювати, робити театр цікавішим», - відмітив Струтинський.За словами режисера Станіслава Жиркова, школа  буде побудована на спілкуванні.  "Основна фішка  школи - живе спілкування. Спілкування та обмін досвідом - це наше основне завдання. Адже часом театри не знають, що відбувається в інших, у тому ж місті. Під час школи молоді актори матимуть можливість спілкуватись з режисерами, щоб у них було усвідомлення куди рухається театральне мистецтво, які є потреби та проблеми. Сьогодні ми налаштовані зрозуміти, що відбувається в інших театрах і як налагодити спілкування з театрами України. Вже у літній школі результатом буде ескізна робота",- наголосив Жирков.

 

З акторами працюватимуть режисери: Богдан Струтинський, Ростислав Держипільський, Станіслав Жирков, Максим Голенко, Орест Пастух, театрознавець - Олег Вергеліс, фізичні тренінги проводитиме - Андрій Калітчук, вокальні - Галина Баранкевич, Олеся Пасічник, Надія Левченко.


Кількість переглядів - 581
21.04.2017 12:32
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги