"Прикарпатський міністр" Євген Нищук заявив про перегляд списків російських артистів, заборонених в Україні

 

 

Євген Нищук, міністр культури України, заявив про те, що зараз проводиться перегляд списків російських діячів культури, заборонених в Україні. Цим займається міжвідомча комісія.

 

Про це пише «Слово і Діло», посилаючись на «Інтерфакс-Україна».

 

«Зараз у нас створена міжвідомча комісія, де за участю представників Служби безпеки України, працівників Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіакомпаній, в якій йде перегляд тих списків, які ще з тих часів, коли вони «скопом» пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався, а підписалися ... ну ви знаєте, як там було. Після того можливо він нічого не говорив і їх (списки) очевидно необхідно переглядати», - сказав міністр у четвер.

 

У той же час Нищук зазначив, що з'явилися нові артисти, які не просто роблять негативні висловлювання щодо України, а являють собою певну загрозу безпеці України, як висловлюваннями, так і діями.

 

Чиновник також додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і направляє матеріали в СБУ.

 

«Так було у відношенні деяких співачок, які планували виступи в певних залах і ці концерти були скасовані. Там були наведені конкретні факти того, що вони або були у Криму або вони висловлювалися неодноразово щодо української культури або української держави», - зазначив Нищук.

 

При цьому міністр підкреслив, що виступає проти цензури, однак обмеження проти пропаганди вводити необхідно.

 

Відмітимо, що Євген Нищук назвав неприпустимими висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв'ю російським ЗМІ.

 

Нагадаємо, що 4 листопада 2016 року Нищук заявив, що найближчим часом підпише угоду з Єврокомісією для проведення функціонального аудиту діяльності Міністерства культури та виконав свою обіцянку.


Кількість переглядів - 596
21.04.2017 13:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги