На Прикарпаття не можуть зайти інвестора через безлад в інспектуючих установах

 
https://studlance.ru/blog/wp-content/uploads/2015/07/tvorcheskij-besporyadok-ili-razruha-v-golove.jpg
 
 
Всебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади.
 
 
На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, пише Фіртка з посиланням на прес-службу ІФ ОДА.
 

Інвестиційні кошти, як висловилась посадовець, забезпечують введення в експлуатацію нових виробництв, а разом з тим - впровадження новітніх технологій і, як наслідок, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

 

Якраз такі виробничі потужності з виробництва електричної та теплової енергії із використанням альтернативних видів палива іноземний інвестор планує розмістити у Галицькому районі.

 

Однак, для початку будівельних робіт слід отримати різного виду дозволи та погодження. Разом з тим, через тривалий процес реорганізації окремих інспектуючих установ проходження інвестором цієї процедури дещо затягнулося.

 

Вирішити цю проблему взялася обласна державна адміністрація, до якої з проханням допомогти звернувся іноземний інвестор, що і стало приводом для проведення робочої зустрічі, за результатами якої у найближчі терміни питання буде вирішено.


Кількість переглядів - 502
21.04.2017 10:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги