Танцювальна студія "Smile" відсвяткувала свій п'ятий день народження (фото)

 

 

19 квітня Обласна Філармонія радо прийняла у обійми учнів танцювальної студії "Smile", яка святкувала свій п'ятий день народження.

 

Хореографічне видовище для глядачів створювали дві сотні танцівників, від наймолодших, трирічних малюків, до п'ятнадцятирічних красунь та красенів.

 

Своєрідна казка, в якій дитина від народження шукає своє покликання, пробує себе у різних видах діяльності, та врешті у юнацькі роки знаходить DSS, де втілює мрію у життя, перехопила подих кожного. Емоції вирували, зал то сміявся, то сумував, а часом і плакав разом з головною героїнею.

 

Батьки та пересічні поціновувачі танцювального мистецтва аплодували стоячи на закінчення вистави, а кожен маленьких актор-танцівник отримав не тільки досвід, для когось перший, але точно не останній, та море оплесків, а щей іменний кубок студії "Smile" та смаколики.

 

Усмішки малюків сяяли на обличчях завдяки команді справжніх професіоналів. А саме: засновника студії, головного хореографа - Вікторії Семенюк, хореографів - Чікель Юлії та Лізанець Алли, режисера-постановника - Лідії Мулик-Коцовської.


Кількість переглядів - 682
21.04.2017 07:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги