За обсягами експорту товарів Прикарпаття посіло 13 місце серед регіонів України

 

 

Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–лютому 2017р. становили 98,8 млн.дол. США, імпорту – 60,7 млн.дол. США.

 

Проти січня–лютого 2016р. обсяги експорту збільшилися в 1,9 рази, імпорту – на 16,7%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 38,1 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,63, інформують в Головному управлінні статистики.

 

За обсягами експорту товарів область посіла 13 місце серед регіонів України, за індексом експорту товарів – третє місце.

 

Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 82 країн світу.

 

Найбільші експортні поставки здійснювалися у Румунію, Іспанію, Нідерланди, Єгипет, Ізраїль, Туреччину, Польщу, Чехію.

 

Обсяг експорту товарів у країни Європейського Союзу становив 62,3 млн.дол. США або 63% від загальнообласного обсягу та збільшився упорівнянні до січня–лютого 2016р. в 1,6 раза.

 

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали продукти рослинного походження, механічні та електричні машини, деревина та вироби з деревини.

 

В обсягах імпорту вагомими були надходження з Німеччини, Румунії, Польщі, Італії, Російської Федерації, Китаю, Чехії, Угорщини.

 

Імпорт товарів з країн ЄС становив 48,1 млн.дол. США або 79,3% від загальнообласного обсягу імпорту та збільшився проти січня–лютого 2016р. майже на третину.

 

Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги механічних та електричних машин, полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту текстильних матеріалів та текстильних виробів, маси з деревини або інших волокнистих целюлозних матеріалів, недорогоцінних металів та виробів з них.


Кількість переглядів - 454
21.04.2017 05:47
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги