Координатор проекту "ЧЕСНО.Фільтруй суд" розкритикував вибори керівництва Апеляційного суду Івано-Франківської області

 

 

Як повідомляла раніше Фіртка, в Апеляційному суді Івано-Франківської області обрали голову, ним став Богдан Гриновецький, який і до сьогодні обіймав цю посаду.

 

Чинного голову переобрали не з першого разу, а лише після голосування за іншого кандидата, який не набрав необхідної кількості голосів.

 

Фіртка повідомляла, що після тривалого обговорення Василь Дячук був єдиним кандидатом на посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області.

 

детальніше читайте: Богдана Гриновецького знову обрали головою Апеляційного суду області

 

Координатор проекту "ЧЕСНО.Фільтруй суд" на Івано-Франківщині Віталій Світлик розкритикував такі вибори керівництва обласного апеляційного суду. Свою думку він висловив у соцмережі:

 

"Апеляційний суд сьогодні доказав, що вперто не хоче міняти систему. З підтримкою у 14 голосів Богдана Гриновецького переобрали головою.


А це значить, що і далі суд буде закритим, і далі активісти і журналісти не зможуть мати належного доступу до судової системи.

Протягом півроку намагався отримати інформацію про суддів Апеляційного суду та їх фото. Натомість отримав публікації в пресі, де мені "закидають" неправові дії. Усі суди не лише міста, а й області (а це 19 судів) надали мені фото суддів та інформацію про них, більш-менш готові бути відкритими для громади і впроваджувати зміни. Апеляційний суд і надалі залишається закритим бастіоном.

Ну що ж, боротимемось далі з цим бастіоном закритості і корупції", - йдеться у дописі.


Кількість переглядів - 1039
20.04.2017 20:53
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги