Оприлюднено список франківських навчальних закладів, де не відновлено подачу тепла

 

 

У зв’язку з похолоданням в Івано-Франківську відновлено опалювальний сезон. Проте котельні вже перейшли на літній режим - зняли лічильники. Тож зараз в терміновому порядку проводяться роботи щодо їх встановлення та опломбовування. 

 

Вдалося на 100% забезпечити теплом усі лікарні міста та деякі навчальні заклади міста. В тих навчальних закладах, які обслуговуються СТЕКом, опалення не відновлено, інформує Фіртка з посиланням на сайт МВК.

 

Отож, у департамент освіти прийшов лист з санепідемстанції з рекомендацією призупинити навчання у тих школах, де не вдасться відновити опалення. Тож подаємо список тих шкіл, де ще не відновлено й до завтра не буде відновлено опалення.

 

 

Як повідомили в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради,  адміністраціям шкіл рекомендовано відмінити заняття для учнів 1-11 класів на 21 квітня при відсутності теплопостачання.

 

Батьків просять поставитися з розумінням до ситуації, що склалася.

 

Як писала Фіртка, 19 квітня в Івано-Франківську відновлено опалювальний сезон.

 

Нагадаємо, виконувач обов’язків міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко 19 квітня підписав розпорядження про призупинення навчання у школах та дитсадках міста 20 та 21 квітня. Проте, через кілька годин міська рада змінила своє рішення.

 


Читайте також:

Через негоду дві сотні навчальних закладів Прикарпаття на канікулах

У СТЕК готові подати тепло, якщо буде газ


Кількість переглядів - 2814
20.04.2017 20:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги