Богдана Гриновецького знову обрали головою Апеляційного суду області (оновлюється)

 

 

В Апеляційному суді Івано-Франківської області обрали голову, ним став Богдан Гриновецький, який і до сьогодні обіймав цю посаду.

 

За результатами голосування за кандидатуру Богдана Гриновецького на посаду голови Апеляційного суду проголосувало 14 суддів, а  кандидатуру Романа Матківського підтримало тільки 6, передає кореспондент Фіртки.

 

Нагадаємо, що спочатку після тривалого обговорення Василь Дячук був єдиним кандидат на посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області.

 

Проте, в результаті підрахунку голосів виявилось, що за кандидатуру Василя Дячука проголосували 7, не підтримали жодного - 15 та 1 бюлетень визнали недійсним.

 

Таким чином, за результатами голосування голову суду не обрано.

 

Відтак перейшли до висунення нових кандидатів.

 

Судді пропонують кандидатом чинного голову Богдана Гриновецького, а також Романа Матківського. Проте Матківський входить до лічильної комісії, відтак судді проголосували за те, аби замінити його у лічильній комісії Галиною Мелінишин.

 

"Дехто критикує мене. Я не встиг навчитися на Голову суду. Три роки виявилося явно замало. Працювати над тими проблемами, які є, головне, що я знаю, які ці проблеми і якщо ви мене оберете працюватиму над ними", - зазначив Гриновецький.

 

Судді зауважили, що порушуються правила внутрішнього розпорядку, мовляв, дехто дозволяє собі відлучатися в робочий час.

 

"Контроль за суддями особисто я оцінюю, як певну форму неповаги до суддів. Кожну проблему я буду виносити на колективне обговорення", - додав Гриновецький.

 

Другий кандидат попросив не вважати його технічним. За його словами необхідно звернути увагу на внутрішній розвиток суду, зокрема на створення комфортних умов для колективу.

 

Після перемоги, Гриновецький подякував за довіру та пообіцяв суддям надалі "журитися всіма вашими проблемами".

 

Обравши голову Апеляційного суду судді перейшли до обрання заступників.  Відтак заступником голови суду у палаті з розгляду цивільних справ пропонують кандидатуру Віталія Девляшевського, у палаті з розгляду кримінальних справ пропонують кандидатуру Володимира Гандзюка. До слова Гандзюк займав цю посаду до цього часу.

 

За результатами голосування кандидатуру В. Девляшевського підтримали 16 суддів, не підтримали - 7. За В. Гандзюка 14 -  "за", не підтримали 9.
 
 
Після цього перейшли до виборів секретаря судової палати з розгляду цивільних справ. На цю посаду внесли кандидатури Романа Матківського та Володимира Васильковського.
 
 
За результатами голосування судді підтримали кандидатуру Р.Матківського. За нього проголосували 13 суддів, за В.Васильковського лише 7 голосів. Кількість бюлетенів, в яких судді не підтримали жодного кандидата 5.

 


Кількість переглядів - 1345
20.04.2017 16:48
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги