В Апеляційному суді Івано-Франківської області не змогли з першого разу обрати голову (оновлено)

 

 http://infomist.ck.ua/wp-content/uploads/2016/07/sud.jpg

 

В Апеляційному суді Івано-Франківської області тривають збори суддів, на яких обирають голову суду, заступників голови та секретаря судової палати.

 

Фіртка повідомляла, що після тривалого обговорення Василь Дячук був єдиним кандидат на посаду голови Апеляційного суду Івано-Франківської області.

 

Проте, в результаті підрахунку голосів виявилось, що за кандидатуру Василя Дячука проголосували 7, не підтримали жодного - 15 та 1 бюлетень визнали недійсним.

 

Таким чином, за результатами голосування голову суду не обрано.

 

Відтак перейшли до висунення нових кандидатів.

 

Судді пропонують кандидатом чинного голову Богдана Гриновецького, а також Романа Матківського. Проте Матківський входить до лічильної комісії, відтак судді проголосували за те, аби замінити його у лічильній комісії Галиною Мелінишин.

 

"Дехто критикує мене. Я не встиг навчитися на Голову суду. Три роки виявилося явно замало. Працювати над тими проблемами, які є, головне, що я знаю, які ці проблеми і якщо ви мене оберете працюватиму над ними", - зазначив Гриновецький.

 

Судді зауважили, що порушуються правила внутрішнього розпорядку, мовляв, дехто дозволяє собі відлучатися в робочий час.

 

"Контроль за суддями особисто я оцінюю, як певну форму неповаги до суддів. Кожну проблему я буду виносити на колективне обговорення", - додав Гриновецький.

 

Другий кандидат попросив не вважати його технічним. За його словами необхідно звернути увагу на внутрішній розвиток суду, зокрема на створення комфортних умов для колективу.

Також наголосив, що за його головування акцент в організації роботи суду ставитиметься на відкритості. Також Матківський зазначив, що у приміщенні суду хотів би створити спортзал для суддів. До слова, в Апеляційному суді Матківський працює з 2001 року.


Кількість переглядів - 703
20.04.2017 16:19
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги