До уваги водіїв: на Прикарпатті очікується ускладнення погодніх умов

 

https://img.20minut.ua/uploads/news/0006/23/thumb_522383_news_m.jpeg

 

Сьогодні на території Івано-Франківщини спостерігаються хмарність та опади у вигляді дощу із мокрим снігом. Такі погодні умови значно ускладнюють дорожній рух та підвищують рівень небезпеки.

 

У зв’язку з негодою прикарпатські правоохоронці нагадують водіям автотранспорту, що внаслідок погіршення погодніх умов потрібно бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

 

У дощ чи сніг, особливо з настанням вечірніх сутінків, велосипедистам і пішоходам рекомендується використовувати додаткові захисні засоби – одяг чи прилади із світло відбиваючими елементами, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати.

 

Водії повинні на заміських дорогах рухатися з увімкненим світлом фар.

 

Поліція застерігає водіїв не перевищувати безпечну швидкість руху, дотримуватися безпечної дистанції, в умовах пониження температури до заморозків пам’ятайте, що на мостах та естакадах потрібно рухатися з підвищеною увагою через утворення ожеледиці, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, сильного снігопаду або дощу рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.


Кількість переглядів - 517
20.04.2017 18:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги