Пігулки для схуднення – швидкий результат чи повільна смерть?

 

/data/blog/128108/452851008715d5c455940f498d7cee98.jpg

 

Щодня, дивлячись у дзеркало, кожна жінка бачить якісь недоліки. Навіть якщо їх в принципі й нема. Всякими способами ми намагаємось зробити себе привабливішими: косметика, фітнес, трендовий одяг, салони краси. І щоразу намагаємось витрачати якомога менше зусиль, особливо у боротьбі з нашим найзлішим ворогом – зайвою вагою.

 

Чому пігулки для схуднення настільки популярні?

Чого тільки не придумали у 21 столітті: «чудодійні» браслети, «мегаефективні» пояси для схуднення, «цілющі» таблетки.Маркетинг пішов далеко вперед, адже ми бачимо, що люди все це купують, не звертаючи уваги на протипоказання, побічні наслідки.

 

Уявімо ситуацію: після 10 переглядів однієї і тієї ж реклами таблеток для схуднення ви все таки наважуєтесь купити чудо-ліки. Не звертаючи уваги на ціну,(яка є досить немаленькою), ви з піднесеним настроєм, наближеним до ейфорії, виходите з аптеки, уявляючи себе влітку у новому купальнику і з новою фігурою.

 

Речовини, які входять в склад препарату, вас мало хвилюють, оскільки у вас мало часу для того, щоб перевіряти в інтернеті кожну хімічну сполуку. Приймаєте таблетки. Змін нема. Приймаєте день, два, три, десять. І поступово ви відчуваєте втому, сонливість, головні болі, нудоту, запаморочення, прискорене серцебиття. «Можливо, це підтверджує той факт, що ліки все таки діють?» - подумаєте ви. Так, вони діють. Але не так, як планували ви.

 

Чим шкідливі таблетки для схуднення?

Жоден виробник не вказує на етикетці повний склад речовин, що входять в даний препарат, тільки природні компоненти. Для того, щоб відволікти вашу увагу від основних компонентів, все приховують за яскравою упаковкою і гострослівними назвами. І варто просто зрозуміти, що ані екстракт шипшини, ані ромашка не принесуть ніякого ефекту. Зазвичай до складу «чудо-пігулок» додають специфічні речовини, які є забороненим у більшості країн, в тому числі і в Україні. Ефект цих речовин полягає у тому, що вони діють на центр ситості у корі головного мозку. Так ви запевняєте свій організм в тому, що він не голодний і з часом повністю втрачаєте апетит. А це є основною причиною анорексії.

 

Заборона цих речовин пояснюється безліччю ефектів, а саме:

  • неспокій;

  • головний біль;

  • безсоння;

  • нудота;

  • підвищена пітливість;

  • сухість у роті;

  • серцебиття.

 

Згодом можливий розвиток деяких психічних розладів, поява змін з боку крові.

 

Шукаємо альтернативу разом з Оксфорд Медікал

На думку лікарів і просто з логічної точки зору, варто боротися не з зайвою вагою, а з її першопричиною. В першу чергу треба звернути увагу на власний спосіб життя: скільки і яку їжу ми вживаємо, чи витрачаємо стільки енергії, скільки споживаємо. Також варто знати, що причиною появи зайвої ваги можуть бути розлади з боку ендокринної системи, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, внаслідок чого спостерігаються порушення обміну речовин.

 

І в багатьох випадках спостерігається досить таки банальна причина – спадковість. Але в жодному разі це не повинно бути виправданням! Це головний стимул, щоб працювати над собою, своїм здоровям і зовнішністю, прагнути до ідеалу.

 

Тому, враховуючи все вищесказане, застерігаємо вас - в жодному разі не займайтесь самолікуванням! Краще звернутися за порадою до фахівця, а саме гастроентеролога або дієтолога, який допоможе вам побороти цю проблему перевіреним методом: індивідуально підібрана дієта, фітнес, аеробіка, йога, спортивні ігри.

 

Також існує безліч косметологічних методів боротьби з зайвою вагою: лімфодренажний масаж, гаряче обгортання з різноманітними живильними речовинами і різні антицелюлітні програми, з якими ви можете детальніше ознайомитися у нашій клініці.

 

Алла Курилець
Лікар гастроентеролог-дієтолог


22.03.2017 Алла Курилець 1531 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1891
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1827
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1824
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5375 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2121 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1484

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

695

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

749

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

942

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

979
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1726
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3644
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10217
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26094
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10144 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7683
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

868
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1369
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

352
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1246
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

845
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1048