Прикарпатських аграріїв навчали написанню проектів для залучення донорського фінансування

 

 

Днями у Львові відбувся навчально-практичний семінар «Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні».

 

Учасниками семінару стали представники п’яти областей Західної України, в тому числі, керівництво департаменту агропромислового розвитку ОДА із групою прикарпатських фахівців у галузі сільського господарства, інформує прес-слжба ІФ ОДА.

 

Аграрії області взяли участь у семінарі щодо застосування європейських підходів до розвитку сільських територій.

 

Директор департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики України Андрій Стефанович розповів присутнім про основні напрями державної політики з сільського розвитку, перспективи формування агро-рекреаційних кластерів на селі. Обговорювалося питання розвитку сільськогосподарських кооперативів у сучасних умовах, організації на їх базі прибуткового бізнесу з урахуванням регіональних особливостей.

 

Учасники заходу вчилися писати проекти для залучення донорського фінансування на розвиток сільських територій та кооперативів. Вони також відвідали господарства Львівщини, які є лідерами галузі, де безпосередньо мали можливість поспілкуватися з їх власниками та отримати практичні поради.

 

Напрацьовані на семінарі матеріали будуть використані для розробки та реалізації проектів сталого розвитку сільського господарства та сільських територій Прикарпаття.


Кількість переглядів - 418
21.03.2017 06:51
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги