Віталій Мерінов: Юні спортсмени Франківська мають великий потенціал для здобуття чемпіонських титулів і потребують належної фінансової підтримки з боку держави і меценатів (фото)

 

 

Вихованці спортивного клубу «СПЗ» виступили на Зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2003-2004 рр.н. у м. Львові і отримали наступні призові місця:


Кусий Максим – І.


Розвадовський Андрій – ІІІ.


Білуник Захар – ІІІ.


Тренером чемпіонів є депутат Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», голова ГО «Спільними Зусиллями» Віталій Мерінов.

 

Спортсмени відвідали змагання за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

 

Віталій Мерінов розповідає: «Дуже приємно, що Кусий Максим був визнаний кращим боксером змагань (серед 79 учасників з 4 областей: Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської і Закарпатської) та нагороджений кубком. Для мене, як тренера, це радісна подія, дана нагорода свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку, тому робитиму все можливе, щоб юні спортсмени отримували все нові чемпіонські титули.


Окрім того, хочу висловити вдячність Олександру Шевченку. Часто батьки, зважаючи на складну економічну ситуацію, не можуть самостійно оплатити поїздки дітей. Саме завдяки підтримці народного депутата вихованці спортивного клубу «СПЗ» мають можливість їздити на змагання».

 

 


Кількість переглядів - 452
20.03.2017 23:05
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги