У Франківську міська рада виділила землю під сквер біля кінотеатру "Космос"

 

 

Міська рада дала «добро» на поділ земельної ділянки по вулиці Незалежності, 97. Відтак, частина території піде на обслуговування кінотеатру «Космос». Решту землі, а це майже півгектара, міська влада відвела під сквер.

 

Минулого тижня міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,74 га, на вулиці Незалежності, 97, пише Побудовано.

 

Вказану територію орендує товариство з обмеженою відповідальністю «Кінопрем’єра».

  

Згідно проекту рішення, замість однієї земельної ділянки площею 0, 74 га, тепер буде дві.

 

Перша із них площею 0,26 га буде передана в оренду, терміном на 5 років, для обслуговування кіноконцертного залу «Космос».

 

 

Згідно даних кадастрової карти, територія відноситься до земель громадської забудови. Її цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

 

Інша частина ділянки, а це 0,47 га, перейде у комунальну власність громади міста. Згідно даних кадастрової карти ділянка відноситься до земель громадської забудови. Її цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

 

На цій території місцева влада планує облаштувати сквер. Раніше для відпочинкової зони місто обіцяло виділити 0,2 га. Тепер площа землі під майбутній сквер збільшилась майже у два рази.

 


Кількість переглядів - 518
20.03.2017 22:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги