Обласна прокуратура відмовилась від користування землею у Пасічній

 
 
 
Наприкінці минулого року, прокуратура Івано-Франківської області звернулася з проханням припинити право постійного користування двома земельними ділянками.
 
 
Загальна площа ділянок становить понад півгектара, а призначена земля під житлову забудову, пише Фіртка з посиланням на Побудовано.
 

Минулого тижня Івано-Франківська міська рада ухвалила клопотання прокуратури.

 

Самі ж ділянки знаходяться у мікрорайоні Пасічна, неподалік Галицького моста. Перша із них площею 0, 46 га, розташована по вулиці Юліана Целевича, в районі будинків № 6 та № 8.

 

Згідно даних кадастрової карти, це державна територія, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови. Її цільове призначення -  для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

 

 

Поруч є ще одна ділянка, площею 0,076 га, яка була передана під будівництво багатоквартирного житлового будинку для сімей працівників обласної прокуратури.

  

Ділянка знаходиться у межах комплексної забудови вулиць Галицької - Юліана Целевича - Хіміків. Її цільове призначення -  для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

 

За законом, вона відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови, що не суперечить меті будівництва.

 


Кількість переглядів - 597
20.03.2017 17:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги