​Глибока трансформація починається тут: Carpathian Yoga Fest 2017

 

http://yogaifschool.com/uploads/yoga_centr/IMG_0211.JPG

 

У 2017 році головна йога-подія України пройде на еко курорті Ізки в Закарпатті з 3 по 9 червня.

 

На IV міжнародному фестивалі йоги Carpathian Yoga Fest 2017 всі зацікавлені зможуть зустрітися з однодумцями, а також кращими українськими та світовими майстрами йоги.

 

Захід щорічно збирає сотні людей з 2013 року. Організацією займаються найбільша формація йоги в Україні «Yoga IF School» і компанія «Yoga Market», що спеціалізується на реалізації товарів для йоги. Одне з основних гасел фестивалю: «Йога – це прекрасно, надихаюче, доступно і корисно!».

 

На "Carpathian Yoga Fest" буде цікаво людям будь-якого віку незалежно від рівня підготовки. На цей раз була змінена концепція: три сцени, щоб зробити більш цікавими заняття для йогів з різним досвідом.

 

Всі учасники заходу зможуть:

• отримати насолоду від неймовірно красивої природи західної України;

• комфортно відпочити у великій компанії людей зі схожими інтересами;

• навчитися новому на численних розважальних воркшопах і майстер класах;

• розкрити свій потенціал на заняттях професійних майстрів йоги Андрія Лаппа, Максима Загуменнікова, Олени Сідерської, Віталія Шакірова, Юрія Сулика, Енотоні Скотта та інших практиків;

• повністю "перезавантажитися" фізично і морально;

• зануритися в приголомшливе свято життя під музику ATMASFERA;

• насолодитися смачними стравами з натуральних продуктів від ресторану курорту Ізки – буде представлено меню декількох видів (традиційне, для вегетаріанців і веганів);

• взяти участь у встановленні Рекорда Гіннесса «Наймасовіше вуглеходіння».

 

Програму івенту доповнять піші та кінні прогулянки в гори, масажі, відвідування лазні, невеликого озера і відкритих басейнів, посиденьки біля великого багаття до глибокої ночі і багато інших як безкоштовних, так і платних розваг.

 

Заявлено про організацію наметового містечка, що розширює можливості вибору житла, на території якого можна розкладати багаття і приймати душ. Для гостей відкриється ярмарок з натуральними продуктами харчування, пам'ятними сувенірами, товарами для йоги.

 

Окрему увагу організатори приділили дітям – батьки, які бажають відвідати Йога Фест, можуть сміливо брати з собою своїх чад – для них передбачена окрема програма цікавих занять під наглядом.

 

CYF 2017 – це чудова ідея корисного, насиченого, багатого враженнями сімейного відпочинку!


Кількість переглядів - 466
20.03.2017 23:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги