Прикарпатські театрали повернулися із гастролей в Німеччині

 
http://www.if.gov.ua/files/img/17103653_1438050886265540_8562902591236329388_n.jpg
 
 
Коломийські театрали за три дні підкорили три німецькі столиці: Нюрнберг - столицю Середньої Франконії, Штутгарт - столицю землі Баден Вюртемберг та Мюнхен - столицю Баварії.
 

Слід додати, що це були перші гастролі Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені І. Озаркевича у Німеччині. Іноземцям  коломияни везли знакову виставу – «Гуцульський рік» Гната Хоткевича (режисер-постановник – народний артист України Дмитро Чиборак).

 

Виступ акторів у Мюнхені був символічним. Саме постановка Коломийського театру відкрила тиждень гуцульської культури, який вперше у Баварії організувала українська діаспора.

 

Оцінити мистецтво озарківчан зібралася повна зала глядачів. Відрадно, що серед присутніх було багато іноземців. Своє захоплення постановкою та грою акторів висловив Генеральний консул України у Мюнхені Вадим Костюк, а також народний депутат України Іван Рибак, який поділився враженнями на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук: «Завдяки таким подіям, Україна постає перед іноземцями, як цивілізована країна із багатогранною культурою та талановитим народом».

 

Варто зазначити, що всі ці дні акторів театру підтримував начальник управління культури, національності та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

 

«Ця поїздка була дуже успішною, як для учасників, так і для організаторів. Для нас було важливо у такий спосіб підтримати українську діаспору, показати, що Україна має колосальну культуру, глибокі традиції, а найголовніше, що попри війну на Сході, ми продовжуємо творити і нести у світ ідеї любові, добра та миру», - поділився управлінець.


Кількість переглядів - 323
20.03.2017 15:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло