Поліція: “Муніципальна дорожня компанія” вчасно не проводить ямковий ремонт та не встигає слідкувати за станом доріг

 

http://dailylviv.com/assets/cache/news/580x378/yama_1429023082_475x356_3_0.jpg

 

Патрульна поліція Івано-Франківська провела обстеження вуличної мережі міста.

 

На виконання доручення Національної поліції працівниками Управління патрульної поліції в Івано-Франківську спільно із КП “Муніципальна дорожня компанія” з початку березня цього року було проведено позапланове обстеження стану дорожнього покриття вуличної мережі обласного центру Прикарпаття, під час якого встановлено низку недоліків, що суттєво впливають на стан безпеки дорожнього руху.

 

Так, після осінньо-зимового періоду 2016-го та початку 2017 виявлено незадовільний стан проїзної частини основних магістральних вулиць міста Івано-Франківська, руйнування дорожнього покриття, напливи асфальту, глибокі вибоїни та тріщини.

 

У найгіршому стані ділянки вулиць Тисменицька, Юності, Надрічна, Івасюка, Чорновола, Євгена Коновальця, Медична, Вовчинецька, Микитинецька, Хриплинська, Степана Бандери, Калуське шосе, Федьковича, Галицька (радіозавод), Ребета, Довженка, Петлюри, Гетьмана Мазепи, Нова, Автоливмашівська та інші.

 

З метою об’їзду ям та вибоїн водії змушені різко маневрувати, а подекуди виїжджати на смугу зустрічного руху, що може призвести до аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод із важкими наслідками. Такий стан доріг призводить до значних збитків транспортних засобів.

 

Крім того, на деяких вулицях міста дорожнє покриття практично повністю зруйноване. Задля забезпечення проїзду і життєдіяльності мешканців вулиць Макухи, Крайківського, Ушинського, 24 Серпня, Стуса (ділянка від вул. Миколайчука до вул. 24 Серпня), Левицького, Ленкавського, Горбачевського, Княгинин, Польова, ще до організації капітального ремонту цих вулиць, украй необхідно проводити періодичне профілювання покриття їх проїзної частини.

 

Встановлено, що КП “Муніципальна дорожня компанія” вчасно не проводить дрібний ямковий ремонт та не встигає слідкувати належним чином за станом проїзної частини. Бригади комунальників працюють повільно, не вистачає робочої сили та спеціалізованих технічних засобів.

 

Водночас, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» вчасно не проводить ремонт зруйнованих колодязів та встановлення відсутніх люків і решіток. Відтак значно збільшилась кількість ДТП унаслідок незадовільного утримання люків та дощоприймальних решіток.

 

Задля безпеки всіх учасників дорожнього руху Патрульна поліція Івано-Франківська звертає увагу міської влади на стан дорожнього покриття та необхідність термінового виділення коштів на ліквідацію ямковості.

 

Нагадаємо, до функцій КП “Муніципальна дорожня компанія” належить будівництво та ремонт об’єктів міського благоустрою, утриманням дамб та шляхопроводів, утриманням зупинок, надання транспортних послуг.


Кількість переглядів - 704
20.03.2017 12:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги