У Франківську презентували "Широкинську операцію"

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/wKhYSf0jF9A.jpg

 

У Центрі патріотичного виховання Івано-Франківська відбулась презентація книги-фотоальбома «Широкинська операція». Окрім того, команда видавництва привезла одноіменну фотовиставку для наочного ілюстрування подій дворічної давнини.

 

За традицією воїни, життя яких стало ціною цієї нашої проміжної перемоги, були згадані та вшановані тишею.

 

Голова Івано-Франківського осередку «Національного корпусу» Сергій Сивачук анонсував відкриття книжкової крамниці «Орієнтир», яке відбудеться вже невдовзі та наголосив, що боротьба має продовжуватись у будь-якій можливій формі, доступній кожному із нас.

 

На презентації також виступив ветеран Широкинської операції та колишній боєць полку АЗОВ Сергій Янчук. Він поділився своїми спогадами та запевнив, що націоналісти не покладуть рук, доки не отримають бажаної перемоги заради кожного нашого нащадка і спільного майбутнього.

 

Видавці та учасники описуваних подій у вільній атмосфері поставили свої питання та дізнались найцікавіші деталі Широкинської операції, послухали найзахоплюючі історії з тих подій та з'ясували для себе важливість цієї перемоги з військової та ідеологічної точки зору.


Кількість переглядів - 449
20.03.2017 09:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги