Зі Львова на Прикарпаття планують перевезти останки Ярослава Осмомисла

 

 

З робочим візитом представники Івано-Франківської обласної ради відвідали Галицький район. Зокрема, вони побували у селі Крилос.

 

Під час зустрічі голова райради Павло Андрусяк розповів, що саме з цього населеного пункту планується відновлювати Галич, як історично-культурний центр не лише Прикарпаття, а й всієї України. Йдеться, зокрема, про створення духовного центру, точкою відліку якого має стати реконструкція фундаменту Успенського собору ХІІ століття та перевезення зі Львова останків Ярослава Осмомисла, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської обласної ради.

 

Під час перебування в Крилосі, посадовці також оглянули хід будівництва нової школи, оскільки наявне приміщення знаходиться в аварійному стані. На завершення будівництва необхідно понад 17 мільйонів гривень.

 

"В обласному бюджеті таких грошей немає, вони мають поступити з державного бюджету. Якщо кошти виділять і від області буде потрібне дофінансування, ми постараємося такі гроші знайти", - підкреслив Олександр Сич.


Кількість переглядів - 1000
20.03.2017 06:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги