Цього року на Прикарпатті вже зареєстровано 23 випадки сказу серед тварин

 

 

Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Оксана Ананєвич повідомила, що днями лисиця, хвора на сказ, покусала бродячу собаку у селі Мостище.

 

Пізніше, відібравши патматеріал бродячої собаки і лисиці на дослідження, ветлікарі підтвердили, що тварини були хворі на сказ, передає Фіртка з посиланням на Калуську РДА.

 

Оксана Ананєвич розповіла про епідемічну ситуацію зі сказу в області та районі. Впродовж цього року на Прикарпатті зареєстровано 23 випадки сказу серед тварин, з яких 4 випадки – на Калущині. У минулому році у місті та районі зафіксовано 5 випадків.

 

На засіданні комісії обговорили питання фінансування заходів для здійснення вакцинування від сказу та інших інфекційних хвороб. На засіданні комісії зазначалося, що в минулому році антирабічне лікування через укуси тварин призначались 153 людям, з яких 119 – мешканці міста.

 

Цього року зафіксовано 43 укуси тваринами людей, з яких 32 калушан.  На даний час антирабічними препарами пункти надання антирабічної допомоги забезпечені недостатньо. Обговоривши дане питання, комісія прийняла рішення звернутися до районної ради з приводу виділення коштів для створення резерву антирабічних і протиправцевих засобів.

 

Також комісією прийнято заходи з ліквідації захворювання на сказ у селі Мостище та в урочищі поблизу села. На засіданні комісії зазначалося, що впродовж попередніх карантинних заходів провакциновано 152 собак.

 

Також, згідно рішення комісії, у селі необхідно здійснити дератизацію


Кількість переглядів - 514
20.03.2017 01:25
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги