Україна вимагає від Росії й бойовиків відмовитися від їхніх намірів

 

http://expres.ua/gfx/news/arm_b.jpg

 

Україна вимагає від Росії не визнавати незаконні "документи" з окупованої частини Донбасу, а від бойовиків – припинити захоплення української власності й відмежування від України.

 

На завершення роботи в Мінську 15 березня речниця представника України в контактній групі Леоніда Кучми – Дарка Оліфер – повідомила в Facebook.

 

"Україна чітко зафіксувала: указ президента РФ про визнання на території Росії документів, виданих нелегітимними владою ОРДЛО; рейдерське захоплення державної й приватної власності на непідконтрольній Україні частини Донбасу й квазіуказ т.зв. "ДНР" про псевдокордон однозначно читаються світовим співтовариством і Україною як порушення Мінських домовленостей і веде до їх зриву".

 

"Ми зажадали відповіді щодо скасування рішень із цих питань, оскільки такі методи з боку РФ і ОРДЛО призводять до блокування процесу консультацій у рамках Мінського процесу. Це питання Україна поставила як на рівні робочих підгруп, так і в рамках Тристоронньої контактної групи", – заявила Оліфер.

 

Вона наголосила, що на Донбасі тривають обстріли, порушення режиму тиші з боку бойовиків ОРДЛО мають систематичний характер.

 

"Україна готова до розведення сил і засобів у Станиці Луганській, яке може відбудуться лише після 7 днів тиші на цій ділянці, як це й передбачено рамковим рішенням Тристоронньої контактної групи", – запевнила Оліфер.

 

Вона уточнила, що останній обстріл там був 13 березня. "таким чином дії ОРЛО поки не дозволяють здійснити розведення у цій точці".

 

"На жаль, російська сторона ставить вирішення політичних питань попереду вирішення блоку питань із безпеки – повне й стійке припинення вогню, виведення російських формувань і озброєнь із території України", – заявила Оліфер.

 

"Із великими труднощами в гуманітарній підгрупі триває робота зі звільнення заручників", – додала вона.


Кількість переглядів - 1017
15.03.2017 18:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги