Весняне загострення. Екс-голову Івано-Франківської облради звинуватили в ображанні жінок (додано відео)

 

 

Триває засідання 13-ої сесії Івано-Франківської обласної ради.

 

Серед іншого депутат облради Ольга Галабала звернула увагу на поведінку депутатів у залі. Зокрема мова йшла про депутата облради Василя Скрипничука, пише Фіртка.

 

За словами ГалабалиСкрипничук дозволяє собі особисто ображати колег, зокрема жінок. Відтак попросила розглянути таку поведінку обранця на відповідній комісії.«Прошу звернути увагу. Особливо на тому, чому загострення пана Скрипничука відбувається саме після обідньої перерви», - зазначила Ольга Галабала.

 

Депутат Василь Скрипничук відреагував: "Я запитував Марію Савку, чи вірить вона у те, що говорить".

 

Відтак поцікавився, чи вірить у це голова ОДА. В свою чергу Олег Гончарук запитав Скрипничука: "А ви вірите у те, що запитуєте?", додавши, що вірить у те, що бачить.

 

Зауважимо, при розгляді питання про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2016 рік та програми на 2017 рік, про які доповідала Марія Савка, депутат облради категорично зауважив, що не вірить у почуте.

 

«Я хотів повернутися до питання. Та пані не відповіла на питання, де вона бреше і до питання чи вірить Гончарук у те, шо вона бреше. Більше у мене питань нема. А все інше я проти», - додав Скрипничук.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Через інсталяцію для фестивалю Porto Franko Гогольfest керуючий справами Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук напав на журналістів та заявив, що йде з посади (відеофакт)

Керівник апарату Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук написав заяву

Олександр Сич прокоментував інцидент за участі Василя Скрипничука 

Депутати "ВОЛІ" просять Сича не покривати свого однопартійця та звільнити Скрипничука (документ)


Кількість переглядів - 2578
10.03.2017 15:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги