Прикарпатець малює олівцем реалістичні портрети з фотографій (фото)

 
 
 
Немає щасливішої людини як та, котра займається улюбленою справою. А якщо додати частинку любові, добра, підтримку рідних, плідну працю, віру в себе і надію в краще – то отримаємо неабиякий феномен успіху.

 

Не з чуток про підтримку та плідну працю знає 28-річний рогатинець Назар Буряк, який з дитинства захоплювався малюванням. Розвивався в цьому напрямку самостійно та з допомогою мами, яка також небайдужа до образотворчого мистецтва. Починав свій мистецький шлях з стінгазет у школі, різних портретів, пейзажів. Згодом молодий художник зрозумів, що хоче сповна «купатись» у хобі, тож вступив в Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, пише Рогатка

 

Відкривши перед собою дивовижний світ образотворчості, Назар з натхненним бажанням брав чорний олівець і творив на папері диво. Єдине, що бракувало митцеві, – це віра і впевненість в собі.

 

«Якби не дружина, не знаю, чи продовжував би я малювати, і чи вдавався б у мене такий хороший результат», –  приємно ділиться Назар. Бо саме його друга половинка Ліля настільки вірить в його потенціал і дар, як, напевно, ніхто інший. Спонукавши  чоловіка на нові звершення, вона щиро підтримує його захоплення і називає Назарову працю великим талантом, який звісно потребує часу, терпіння та натхнення. Найбільшою музою для художника і є його сім’я – любляча дружина та маленький син.

 

І хоч Назар скромно зізнається, що не вважає себе професіоналом, але має бажання постійно самовдосконалюватись, здобувати досвід і втілювати нові ідеї. Особливо його приваблюють портрети, у яких прагне достеменно передати людські риси характеру, емоції, глибину очей і душі.  

 

Протягом шести років сім’я їздила країнами Європи на заробітки. Не обійшлось без труднощів і, навіть, розчарувань: нестача роботи, зрада господарів, переїзди з держави в державу. Назар з Лілею пережили нелегкі часи, але це ще більше укріпило пару і надавало сил. Вони постійно були разом, підтримуючи один одного.

 

Згодом поїхали в італійське місто Ніаполь, де працювали 4 роки. Назар, поєднуючи роботу, не покидав малювання та поступово завів знайомства з багатьма поціновувачами художнього мистецтва. Писав картини, портрети, декорував стіни, здобував досвід та натхнення у багатій на мистецтво країні. Небайдужі люди замовляли і купували чудові роботи українця.

 

«Італійські ресторани, кафе, готелі і просто фасади будинків модно та престижно – оздоблювати образотворчим декором, зокрема, пейзажами чи карикатурами. Люди в цій країні не просто захоплюються малюванням, вони живуть цим», – розповідає Назар.

 

Незабаром молода сім’я з маленькою дитиною на руках змушена була повернутись в Україну. Тут родина прагне змін, прогресу та розвитку у своїй справі. Перші кроки для цього уже зробили, адже Назар і Ліля створили сторінку в ВК, приймають замовлення і тішать око рогатинців своїми творами. Чоловік планує знайти хорошу та потрібну роботу в Рогатині, і вірить: попри труднощі, все ще попереду.

 


06.03.2017 2425 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1158
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2490
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2092
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2145
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6477 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2430 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

299

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1124

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1157

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1369
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

252
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

568
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2040
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26487
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

533
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10437 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7988
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

514
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

376
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

527
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

601
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1550