Івано-Франківськ прийняв масштабний бійцівський турнір

26 лютого Івано-Франківськ прийняв відкритий Кубок Західної України з Zendokai Budo Karate.

Позмагатися на татамі у стилі “ріал файт карате” (так ще називають Zendokai), в манежі коледжу фізвиховання, прибули спортсмени з Вінницької, Київської, Одеської, Чернігівської та Івано-Франківської областей, загалом близько 200 бійців.

Президент обласної Федерації Зендокай карате, Іван Хмелівський розповів, що спортсмени до 18 років виступають у спеціальних шоломах із пластиковим забралом, аби не травмувати обличчя.

Повнолітні бійці мають захисні бійцівські шоломи, звичні для боксу. Всі поєдинки є повноконтактими, з використанням елементу боротьби в партері.

До слова, Івано-Франківськ на турнірі представили майже 70 спортсменів, які представили п’ять клубів. Хмелівський зізнався, що Зендокай в місті вже має хорошу тренерську школу – на останньому чемпіонаті України франківці зайняли перше командне місце.

А от у в Івано-Франківську перше клубне місце взяв “Боєць” з Хмільника, другий – франківський “Самурай”, “Чемпіон” з Вінниці – третій.

За матеріалами: galka.if.ua