Майстри на всі руки. Топ-5 послуг у сфері побутового обслуговування у Франківську

 

http://dnipr.kievcity.gov.ua/done_img/b/3303.jpg

 

Послуги у сфері побутового обслуговування населення мають неймовірний попит  серед мешканців усіх міст.  Не винятком є і наш  Івано-Франківськ.

 

Тут на кожному кроці можна зустріти майстерню чи салон, котрий може задовольнити різні життєві потреби. Усе, звичайно, на вибір городян.

 

Хто на скільки себе відчуває, такого рівня заклад і намагається відвідувати.Ми ж сьогодні подаємо узагальнений рейтинг не за кількістю відвідувачів чи вартістю послуг, а за зведеною кількістю таких закладів у місті. Наш топ-5 не має рекламного характеру, а є суто інформативним.

 

Тож, на першому місці – перукарські послуги. За офіційними даними на сайті міськвиконкому, в Івано-Франківську налічується аж 97 таких закладів. Зважаючи на широкий асортимент перукарень та салонів краси, вибір для городян, звичайно, є, і то немалий. Хто ж не бажає виглядати красиво та охайно? У цьому завжди готові прийти на допомогу майстри своєї справи. Є заклади, в котрих спеціалісти ледь не по волосині будуть робити вам укладку, а є й такі перукарі, де можуть просто і без фанатизму «на автоматі» виконувати свою роботу і отримувати за неї відповідну плату. Перелік послуг у кожній перукарні чи салоні краси також стрімко зростає. Скажімо, зараз навіть кількість манікюрних пропозицій переважає над первинним позначенням колишніх цирулень. У деяких салонах можна не тільки оновити свій зовнішній вигляд, але й оздоровитися під час різних сеансів масажу чи спа-процедур. Такі види послуг будуть популярними, оскільки попит на них також стрімко зростає. І якщо звичайна стрижка чи зачіска формує імідж клієнта перукарні, то для самих працівників цієї сфери це можливість добряче заробити на наданні послуг.

 

На другій сходинці нашого рейтингу – послуги фотографії. Очевидно, хтось може сказати, що ця номінація доволі дивна, оскільки сьогодні вже ледь не в кожній сім’ї є свій фотоапарат. Без фіксації усіх моментів життя іванофранківці тепер себе не уявляють. Це роблять усі і скрізь. Але фотосалони все одно залишаються популярними. Найчастіше їхніми послугами користуються під час урочистих подій. Те, у якому ракурсі побачить ваші найкращі миттєвості професійний фотограф, залишиться з вами упродовж всього життя. У радянські часи було модно робити фото у салоні. Зараз же ця мода, хоча й дещо видозмінена, повертається. Тепер фотографи у студіях мають можливості для проведення тематичних фотосесій, надаються також послуги із виїздом «на дім». А ще виготовляють традиційні випускні альбоми, є велика потреба у фото на документи. Усі ці послуги можуть виконати на належному рівні професіонали у салонах. Усе залежить від гаманця замовника та фантазії майстра. Загалом, за даними офіційного сайту міськвиконкому, в Івано-Франківську налічується 40 фотосалонів.

 

Золотою серединою сьогоднішнього топу є послуги із будівництва та ремонту житла. Серед буденних клопотів не щодня ми помічаємо присутність цих закладів на вулицях міста, аж до тих пір, поки самим не доведеться до них звертатися за допомогою. 28 фірм цього профілю готові облаштувати житло і надати кваліфіковану допомогу з ремонтом. Це і не дивно, адже Івано-Франківськ стрімко розбудовується, а тому чималий попит на спеціалістів такого штибу вимагає і відповідної пропозиції на ринку сервісу.

 

Наступні дві позиції нашого рейтингу майже в унісон пропонують дуже схожі послуги. На четвертому місці із мінімальним відривом ми все-таки розміщуємо заклади, в котрих пропонують пошити та відремонтувати одяг. Таких салонів у місті нараховується 25. Ательє ніколи не виходили із моди і не втрачали своєї популярності. Це лише за кількістю вони поступаються іншим сферам обслуговування населення. А загалом у кожному ательє в місті щодня кипить робота. Особливо це відчутно напередодні  свят, коли доводиться масово виконувати замовлення. Хтось вишиває сорочки, комусь треба пошити сукню на весілля чи випускний. А скільки часу кравчині витрачають лише на те, аби підігнути нові штани мешканцям міста? Працівниці ательє зізнаються, що їм доводиться виконувати дуже прості і банальні замовлення – є такі клієнти, котрі ґудзика пришити самостійно не можуть.

 

Замикає наш рейтинг послуга із виготовлення та ремонту взуття. Офіційно таких ательє в місті нарахували аж 24. У цій сфері працюють чоловіки. Чимало роботи на їхні вправні руки припадає у всі сезони. Взимку ремонту потребують чоботи, влітку – туфлі та сандалі. У будь-якій ситуації до чоботаря доводиться звертатися при найменшій потребі. Чи то замок-блискавку поміняти, чи підклеїти, підбити каблук чи підметку. Зважаючи на високі ціни на взуття, іванофранківці воліють економити і дбайливо ставитися до улюблених пар туфлів чи чобіт. Але до фахівців все одно доводиться звертатися. В період несприятливих погодних умов у таких ательє також кількість клієнтів зростає.

 

Володимир БОДАК, ЗК


Кількість переглядів - 2402
25.02.2017 23:32
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги