У парламенті Нідерландів ратифікували асоціацію з Україною

 

http://nv.ua/img/article/6989/89_main_ukr.jpg

 

Нижня палата парламенту Нідерландів (Палата представників) офіційно підтвердила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною.

 

Голосування відбулося в четвер ввечері, повідомляє кореспондент Європейської правди.

 

За ратифікацію Угоди проголосувало 89 зі 150 депутатів палати. 55 висловилися проти. На відміну від інших питань порядку денного, голосування з українського питання відбувалося за особливою процедурою - кожен з депутатів мав відповісти, чи підтримує він ратифікацію, після чого відбувся підрахунок голосів.

 

Голосування відбулося в останній можливий день – з п’ятниці Палата представників припиняє роботу на період до завершення виборів і відновить засідання вже в новому складі.

 

Це голосування не є кінцевим кроком ратифікації. Для завершення процедури має проголосувати верхня палата (Сенат), після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю і надсилаються в Брюссель. Наразі в Сенаті є більшість голосів за Угоду з Україною на весняних виборах його склад не буде змінюватися.

 

Водночас, в четвер мають також розглянути проект, внесений противником України Гаррі Ван Боммелем, який пропонує зобов’язати Україну підписати додатковий документ до Угоди про асоціацію. 


Кількість переглядів - 825
23.02.2017 22:24
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги