NASA оголосило про виявлення 7 "землеподібних" планет (фото+відео)

 

http://сезоны-года.рф/sites/default/files/earth_4.jpg

 

Вчені NASA виявили сонячну систему за 40 світлових років від Землі з семи планет.

 

Про це міжнародна дослідницька група оголосила у середу, 22 лютого.

 

Ці "знахідки" обертаються навколо зірки TRAPPIST-1 в сузір'ї Водолія, яке знаходиться у 39,5 мільйонах світлових літ від Сонця.

 

Вчені кажуть, що ще надто рано говорити, щоб там є життя. Це наступне велике питання, яким вони займуться.

 

 Сім планет TRAPPIST-1 з їх орбітальними періодами, відстанню від їх зірки, радіусами і масою в порівнянні із Землею. Малюнок NASA/JPL-Caltech

Згідно з новим дослідженням, яке було опубліковано у журналі Nature, цілком можливо, що потаємні три планети мають "обмежені регіони" з водоймами.

 

Наступні три, які стоять за ними, на думку астрономів, можуть бути "населеними зонами", бо там є умови для життя, а саме температура та водойми.

 

Сьома планета, ймовірно, дуже є дуже холодною для рідкої води.

 

Перші планети за межами нашої Сонячної системи, відомі як екзопланет, були виявлені в середині 1990-х років. З тих пір було виявлено понад 3500 екзопланет.

 

Зазначається, що якщо у галактиці Чумацький Шлях є 200 мільярдів зірок , і кожна з них має принаймні одну планету, це мільярди можливостей для планет земного типу.

 

Це дослідження доповнює відкриття, як зробили голландські вчені у 2016 році, коли розгледили у телескоп "Спітцер" перші три планети.  

 

"Гарна новина полягає в тому, що відкриття TRAPPIST-1 має величезний вплив на шанси виявлення планет земного розміру в іншому місці. Якщо є сім на орбіті поблизу Сонця, то цілком можна припустити, що там є багато ще таких і вчені їх не бачили", - пише видання Nature.

 


 

УП


Кількість переглядів - 6915
22.02.2017 21:52
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги